whatsapp
הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
טלפון: 052-3837788
פעילויות מרתקות ומאתגרות המתנהלות מחוץ לשטח העבודה השגרתי ומהוות הזדמנות למשתתפים לגלות ולפתח את הפוטנציאל האישי והמקצועי שלהם.
ימי גיבוש וכיף לעובדים באזור המרכז

עקרונות השיטה פשוטים להפליא ומכאן נגזרת עוצמתה: בסדנאות שטח המשתתפים חווים סדרת פעילויות היוצרות חוויות ברמות שונות. הפעילות בסדנאות השטח שונה לחלוטין מפעילות השגרה היומיומית, היא מלאת עשייה והומור, מהנה ומאתגרת, הן אישית והן קבוצתית כך שכולם רוצים ליטול בה חלק.

החוויה המיוצרת בסדנאות שטח , מוציאה למעשה את המשתתפים מ"תחום הנוחות" שלהם ל"תחום ההתפתחות" תוך שהיא מניבה שורת התנסויות חיוביות.
כל חוויה מותירה רישום עמוק שבאמצעותו ובעזרת הנחייה מקצועית מכוונת לומדים המשתתפים את המסר הרצוי, מפנימים אותו ועוברים איתו לחוויה הבאה.

במהלך סדנאות השטח עוברים המשתתפים מן הקל אל הכבד, לומדים ומתפתחים מפעילות לפעילות ומחוויה לחוויה במשך יום למידה שלם.
 

יום למידה בסדנאות השטח החווייתיות מדמה תהליכים אשר נפרשים בחיים האמיתיים על פני שבועות וחודשים. התובנות הנרכשות במהלך סדנאות השטח מתורגמות בעזרת המנחים לכלים חדשים אותם משליכים המשתתפים על תפקודם היומיומי.
 לקוחות יקרים, אם יש לכם רצון לשדרג את העסק ולהעצים את העובדים והמנהלים שלכם, אתנו לנו להמליץ לכם על סדנאות שטח וגיבוש לחוויה מלמדת, מכשירה, מהנה ומאתגרת. סדנאות שטח מעניקות לצוות העובדים שלכם יום כיפי וחוויתי שהם לא הולכים לשכוח! מלבד ההנאה והגיבוש סדנאות אלה מעניקות מגוון כלים ודרכים להשגות מטרות ופתרון בעיות וכך כשתתקלו שוב בעבודתכם במהלך השגרה בבעיות שונות תדעו במידי כיצד הכי נכון יהיה לפתור אותן. האתגרים איתם יאלצו המתמודדים (העובדים) לעבור בסדנא יהיו הן ברמה האישית והן ברמה הקבוצתית, הכל מאורגן ומונחה ע"י צוות מקצועי מבין, מנוסה ומיומן.
 

סדנאות שטח זה הדבר הכי חם בעולם העסקים

למה חברות רבות דוגלות בלהוציא את העובדים שלהם ליום גיבוש וסדנאות שטח מאתגרות? כי רק כך ניתן להנות משני העולמות, עולם ההנאה, הכיף והיציאה מהשגרה ולצידו עולם הלמידה, ההתמודדות עם סיטואציות שונות, גיבוש העובדים והענקת פתרונות למגוון סיטואציות שונות. שיפור בביצועים זה המאפיין העיקרי בעבודה לאחר סדנאות שטח שונות. החברה והעסק שלכם קובעים מה תהיה מטרת הסדנא לפי הצורך בחברה שלכם ולפי המטרות אותם אתם רוצים להשיג, לדוגמא: ניהול קונפליקטים, התמודדות עם בעיות, מכשולים ולקוחות, העצמה, ניהול ותכנון לוחות זמנים ומשימות, טיפול בחוסר הקשבה ועוד. אנו מבטיחים לכם שלאחר שעובדיכם יעברו סדנאות וימי גיבוש מהסוג שאנו מציעים חברתכם תגיע לשיאים חדשים!

סדנאות שטח סדנאות שטח סדנאות שטח

הפקת אירועים וסדנאות שטח

יש לכם מטרה מסוימת לחברה? תרצו לפתח ולהעצים את צוות העובדים והמנהלים שלכם? זה בידיים שלכם! הפקת אירועים וסדנאות שטח ברמה הגבוהה ביותר שיש ובאופן מקצועי ומיומן עושים רק עם חברת רענן בשטח! האירוע והסדנא הם ייחודים לכל חברה ומותאמים באופן אישי לצרכיכם. זוהי חוויה בלתי נשכחת שתלווה אתכם משלב הרעיון ההתחלתי ועד לביצוע הסופי שעליו חלמתם. את הסדנאות שטח שלנו, ימי הגיבוש, הפקת אירועים וסדנאות ODT ניתן לבצע בכל הארץ , בכל יום ובכל שעה! פשוט תרשו לעצמכם ופרגנו לעובדים שלכם עם יום חוויתי מהנה ומאתגר שלא חוו כמותו.

סדנאות שטח סדנאות שטח סדנאות שטח

אודות רענן בשטח

חברת רענן בשטח מנוסה ומיומנת בכל מה שקשור לסדנאות שטח, פעילויות ODT, משחקי שטח , פעילויות מאתגרות, אירועי קונספט ועוד. לרשותנו צוות מיומן ומקצועי המנוסה באתגרים השונים ואתם יכולים להיות בטוחים ב 120% שאתם בידיים טובות! אנו אוהבים להמציא את עצמו בכל פעם מחדש, לרענן, לחשוב מחוץ לקופסא, וליצור עבורכם אירועים מיוחדים ובלעדיים! אלפי חברות התנסו, המליצו ונהנו - והיום תורכם. צרו קשר עם חברת רענן בשטח לקבלת ייעוץ ומידע נוסף בתחום סדנאות שטח. חייגו כעת 054-5670690 ונשמח לעזור.

סדנאות שטח סדנאות שטח סדנאות שטח
Web Analytics